Geld lenen kost geld

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB

  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
  • T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB
€
€
Per maand €
Acceptatie zonder jaarcijfers, ook voor startende ondernemers
KM-stand:
114.395
BTW / Marge:
BTW auto
Vermogen:
pk
Bouwjaar:
2022 - Aug
Brandstof:
Diesel
Transmissie:
Automatisch
Plaats:
Helmond
Telefoonnummer:
030 - 237 4444
Kenteken:
V-69-PDT

Volkswagen Transporter T6.1 2.0 TDI 150 pk DSG Aut. Carplay/ Airco/ Cruise/ PDC/ DAB

Dealer Van den Hurk Bedrijfswagens B.V.
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: sep. 2019 - sep. 2024
Cabine: enkel

Aandrijving
Tankinhoud: 70 liter

Maten
Lengte/hoogte: L1H1

Historie
Onderhouden volgens voorschriften: ja

Staat
Schadeopmerkingen: Datum proefrit: 24-03-2026
Tellerstand proefrit: 114.395km
Airco werkend? Ja, 8,0 graden
Onderhoudshistorie: Volledig
Datum laatste onderhoud: 09-10-2025
Km stand laatste onderhoud: 114.366km
Datum distributie vervangen:
Kilometerstand distributie vervangen:

Bandenmaat: 205/65-R16 107/105T
All-season
Profieldiepte:
LV: 5,1
RV: 8,0
LA: 4,3
RA: 7,9
RES: 6,0
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Van den Hurk Bedrijfswagens B.V. Kanaaldijk Z.W. 7b 5706LD HELMOND, NL 0492536652 http://www.vdhurk.nl [email protected]

Overige informatie
Onderhoudsboekjes: DigitaalVolkswagen Transporter 2.0 TDI met 150 pk en DSG Automaat.
Voorzien van oa:

- Carplay / Android auto
- Airconditioning
- Cruise control
- Parkeersensoren
- DAB
- Passagiers airbag
- Laadvloer
- Laadruimte betimmering
- Lederen stuurwiel
- etc.

2 sleutels aanwezig
Laatste onderhoud bij 114.366 km op 09-10-2025

Kortom een mooie Volkswagen Transporter voor uw werkzaamheden.

.
Bedrijfsinformatie
Voor meer foto’s van deze wagen en ons complete assortiment kijkt u op www.vdhurk.nl.
LET OP: Alle prijzen zijn exclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Aan eventuele fouten in advertenties of prijzen kunnen geen rechten worden ontleend.

Al 60 jaar dé bedrijfswagenspecialist.

Met een grote voorraad, Brabantse gemoedelijkheid én scherpe prijsstelling helpen wij u aan uw volgende bedrijfswagen.

App, mail, bel of kom langs voor een kennismaking.
De beste onafhankelijke lease deal
Vanaf €357

Interieur

2 zitplaatsen rechtsvoor
12Volt aansluiting
Airco
Armsteun
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Comfortstoel(en)
Cruise control
Elektrische ramen voor
Houten vloer in laadruimte
Laadruimte betimmering
Laadvloer
Lederen stuurwiel
Lichtsensor
Regensensor
Stuurbekrachtiging
Stuur verstelbaar
Tussenschot volledig

Exterieur

Achter deuren zonder raam
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Elektronisch Sper Differentieel
Luxe wieldoppen
Parkdistance control
Parkeersensor achter
Schuifdeur
Zijschuifdeur rechts

Veiligheid

Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Derde remlicht
Elektronisch Stabiliteits Programma
ESP
Hill hold functie
Vermoeidheids herkenning

Infotainment

Android auto
Apple carplay
Bluetooth
Bluetooth telefoonvoorbereiding
Boordcomputer
Boordcomputer met stuurwielbediening
MP3 aansluiting
Multimedia-voorbereiding
Multimedia systeem
Radio
Radiovoorbereiding
Stuurwielbediening
Stuurwiel multifunctioneel
USB poort

Overige

Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Dab
lendesteun(en) verstelbaar
Multimedia-pakket
stuur leder en multifunctioneel
Vervolgbotsing preventie
Zijwandbekleding laadruimte
Zijwind assistent
Niet in gerookt

Milieu

Start/stop systeem
Let op, aan deze kenmerken kunnen geen rechten worden ontleend.

Vergelijkbare occasions

Btw

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 110 PK Euro 6 L2H1 CarPlay/Cruise Control/leer

2020
87.430 km
Diesel
Handgeschakeld
Rick Cars
‘s-Hertogenbosch
€
21.750
€
358
p/m
op basis van financial lease
Bekijk deal
Btw
€
21.800
€
358
p/m
op basis van financial lease
Bekijk deal
Btw

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 110PK Euro 6 L2H1 Apple CarPlay/Cruise control

2020
80.168 km
Diesel
Handgeschakeld
Rick Cars
‘s-Hertogenbosch
€
21.750
€
358
p/m
op basis van financial lease
Bekijk deal
Lease.auto Nevelgaarde 48 3436 ZZ Nieuwegein KVK: 66506654 BTW: 856585324B01